O nas

Oferujemy szeroką gamę materiałów.

Firma Green Side, której jestem założycielem i obecnie dyrektorem zarządzającym,

powstała jako kontynuacja mojej pracy z nowymi technologiami w przemyśle lekkim, materiałach i laminatach technicznych, czym zajmuję się od 1999 roku.
Materiały (dzianiny, tkaniny, laminaty) techniczne to wymagający sektor. Dlatego od samego początku moją główną dewizą było nawiązanie współpracy z najlepszymi i najbardziej profesjonalnymi partnerami technologicznymi.
Bez wątpienia takim solidnym partnerem, który nam zaufał i z którym pracujemy od początku, jest niemiecka firma C.F. Weber. Dzięki tej współpracy wciąż się rozwijamy i powiększamy naszą ofertę. Dobry start i ciężka praca przyniosły w kolejnych latach dalszy rozwój i nowych lojalnych partnerów jak Climashield (Harvest Consumer Insulation), czy od niedawna Advance Hitech Textile International Corporation. Oczywiście jest jeszcze cała grupa ważnych dostawców i partnerów technologicznych, których nie sposób wymienić, a ich wkładu w nasze osiągnięcia i technologie nie można pominąć, za co również jestem im wdzięczny. Wszyscy dobrani tak, by całość naszej oferty była spójna, kompleksowa i profesjonalna, by także naszym klientom dawała poczucie dobrze dobranego dostawcy.
Poza partnerami technologicznymi ważny jest dla mnie zespół współpracowników. Nasze działanie opiera się bowiem na zaangażowaniu i chęci tworzenia, gdzie każdy z nas czuje się „u siebie” i czuje się potrzebny na każdym etapie. Począwszy od pomysłu, przez wdrożenie, sprzedaż, logistykę i obsługę klienta. Nasz zespół to pozytywni ludzie, pasjonaci, którzy lubią to co robią, bardzo często testują niektóre rozwiązania „na sobie”, a kolejne realizacje i wdrożenia napędzają ich do działania i dają dużo pozytywnej energii na przyszłość. Zawsze staramy się działać w oparciu o wysoki standard usług, lojalnie i długofalowo, bo jest to spójne z naszą wizją firmy i strategią „win-win”. Takich też klientów lubimy najbardziej i zapraszamy do współpracy.
Przemysław Kurdej
Optimized with PageSpeed Ninja