O NASFirma Green Side jest producentem i dostawcą materiałów technicznych z wieloletnim doświadczeniem w branży tekstylnej. Ta wieloletnia praca, zdobyta wiedza i doświadczenie doprowadziły do stworzenia szerokiej oferty produktów, z których kilka grup to m.in.:

  • izolacja Climashield - unikalna izolacja z włókien ciągłych o przekroju rurkowym;
  • materiały Cordura;
  • dzianin technicznych, funkcyjne, sportowe, militarne, trudnopalne, modowe, odzieży roboczej;
  • tkanin technicznych od ultralekkich, puchoszczelnych, spadochonowych, przez mundurowe, odzieżowe, kurtkowe, po ciężkie kaletnicze i przemysłowe laminaty.


Oferujemy szeroką gamę materiałów, śledzimy i wdrażamy nowe technologie, najwyższe standardy i normy europejskie. Ciągle poszerzamy możliwości i ofertę. Staramy się przy tym elastycznie współpracować z klientami i reagować na ich potrzeby nie tylko w zakresie poszukiwanych materiałów, ale także technologii, opracowań materiałowych, czy nawet produkcji gotowych finalnych produktów z logiem klienta.    
Nasze materiały znajdziesz w odzieży dziecięcej, sportowej, puchowej, wyczynowej, służbowej, wojskowej, policyjnej, strażackiej i innych służb mundurowych, odzieży roboczej, korporacyjnej, obuwiu, ale także z każdym miesiącem zwiększamy obecność w sektorze mody – gdzie nasze techniczne atrybuty mają coraz większe znaczenie i są poszukiwane.
Nie boimy się także wyzwań bardzo mocno zaawansowanych na potrzeby kombinezonów nurkowych, suchych skafandrów, czy laminatów gazoszczelnych i wielowarstwowych na potrzeby przemysłu, ratownictwa, lotnictwa, budownictwa, ortopedii itd.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Zespół Green Side