MEBLE

Green Side Decor wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom w zakresie jakości materiałów obiciowych i wykończenia wnętrz. Nasze produkty wykonane są w szerokiej gamie wzorniczej i kolorystycznej. Wszystkie posiadają wysokie parametry użytkowe, są przetestowane i posiadają certyfikat REACH, a najnowsza kolekcja również UltraFresh.

Nasze materiały cieszą nienaganną estetyką i najwyższą jakością, która cieszy zarówno naszych hurtowych odbiorców, jak również finalnych użytkowników.

Doświadczenie i najnowsze technologie pozwoliły nam stworzyć kolekcję zarówno na potrzeby mebli tapicerowanych, jak i również wykończeń w przemyśle samochodowym, czy jachtowym, z uwzględnieniem ich szczególnych wymagań, np. trudnopalności, czy „dodatniej pływalności”.

Tak stworzona kolekcja daje nam szerokie możliwości współpracy z producentami. Dajemy im najwyższa jakość, mnogość kolorów bazowych, a także kolory personalizowane, czy barwione do konkretnego koloru skóry naturalnej, drewna, czy tkaniny obiciowej, z którą mają być połączone. Pozwala to rozwinąć się wzorniczo przy projektowaniu i produkcji mebli, ale również tapicerki samochodowej, jachtowej, czy galanterii.

Krótka lista produktów:

  • Micro-Tech mikrofibra (podszewki, wyściółki, kołnierze) – znakomite właściwości wchłaniania potu, przy jednoczesnej olbrzymiej odporności na ścieranie i znakomitej oddychalności i higieniczności (także w wersji perforowanej).
  • Altara mikrofibra o chwycie zamszu. Znana powszechnie z ekskluzywnych mebli tapicerowanych i wnętrz samochodów. Dostępna u nas w bardzo konkurencyjnej cenie i najwyższej (potwierdzonej badaniami) jakości. Możliwa także wersja perforowana.  
  • Micro-Solid – zamsz w miłym chwycie i bardzo konkurencyjnej cenie - w wersji laminowanej i pojedynczej ;
  • siatki nośne, konstrukcyjne i 3D – dystansowe na obicia i krzesła;
  • tkaniny, materiały wierzchnie, Cordura i jej odmiany;
  • materiały i laminaty materiałów obiciowych do przemysłu samochodowego i jachtowego.